FLORBAL NA ZŠ PETŘINY SEVER

Charakteristika sportovního kroužku:

Sportovní kroužek je určen pro žáky 7. - 9. tříd. Na sportovním kroužku se budeme věnovat zejména trojkovému florbalu. Důraz bude kladen na rozvoj herních činností jednotlivce, kombinace a samotnou hru. Částečně se budeme věnovat obecné sportovní přípravě. Kromě technických dovedností budeme kontinuálně rozvíjet také složku taktickou.

Začátek a místo konání:

Od října 2017 do konce ledna 2018, každé pondělí (s výjimkou prázdnin) od 13:35 do 14:35 ve velké tělocvičně na ZŠ Petřiny sever. Ve druhém pololetí bude kroužek zahájen od února a bude probíhat do konce června (s výjimkou prázdnin). K zahájení kroužku je nutný zájem alespoň 8 žáků. Maximální možný počet je z organizačních důvodů stanoven na 14.

Cena za pololetí:

Vybavení:

Na kroužek musí mít každý sportovní oblečení: tričko, trenýrky (tepláky), cvičky nebo sportovní tenisky (s nebarvící podrážkou) do tělocvičny. Není vhodné mít s sebou různé řetízky, náramky, hodinky, klíče a mobilní telefony. Žák, který nemá vhodné vybavení, se z bezpečnostních důvodů nemůže zúčastnit lekce. V případě potřeby budou zapůjčeny florbalové hole i brankářské výstroje. U žáka, který se do kroužku přihlásí, se předpokládají základní herní dovednosti (pohyb s míčem a jeho kontrola, pohyb bez míče, zvládání nahrávek a základního způsobu střelby/zakončení).

Lektor: Mgr. Petr Brychta. Ph.D.

praxe: sportovní trenér mládeže (10 let), hráč florbalu (výkonnostní úroveň) 10 let

PŘIHLÁŠKA - FLORBAL

Jméno a příjmení dítěte: