MODELÁŘ

Lepení plastikových a papírových modelů, letadel, lodí, figurek, dopravních prostředků, bojové techniky a pod. Práce s brusným papírem a tmely, modelářskými barvami a sádrou. Výroba dioramat. Informace z historie předlohy modelu a technické parametry předloh. Každý si přinese model podle svého přání a na něm pod vedením vedoucího kroužku pracuje. Žáci jsou vedeni k pečlivosti a trpělivosti.

Vedení kroužku : Viktor Novák v.novak@zspetriny.cz
Kroužek proběhne každé pondělí  v čase od 16:00 do 17:00 hodin.
Cena kroužku: 600,- Kč na pololetí

PŘIHLÁŠKA - MODELÁŘ

Jméno a příjmení dítěte:
Třída:
E-mail zákonného zástupce:
Dotazy:

PROPOJENÍ ŠKOLY, DRUŽINY A ŠKOLNÍ JÍDELNY

OD 20.3. 2017 OPĚT STAVÍME. MČ ve spolupráci se školou realizuje dlouho očekávané propojení školy a školní jídelny. Stavební práce zasáhnou do školního roku 2016/2017.

VÝSKYT VŠÍ

Škola apeluje na důslednost rodičů při kontrole výskytu vši dětské u svých dětí, opatřeních při zjištění výskytu a neprodlené informovanosti školy. Děkujeme za spolupráci.