zadání práce od 1. - 5.6. 2020

Ahoj děti!

Vše důležité si řekneme ve videopozdravu - pořád nemůžu moc psát.  Posílám plán na tento týden:

MA
s. 26, 27 (kromě Bilandu 27/3)

růžový sešitek s. 21

My ve třídě spočítáme obvod lavice na počet sirek. Už jsi spočítal obvod své postele?

ČJ

s. 73 a 74 - podstatná jména (nedělejte  73/3 a 74/4, 5, 6 - uděláme v online hodině!!!)

písanka s. 41, 42

PRV

s. 58 a 59 v pracovním sešitě (pokud jsi z loňska něco zapomněl, projdi si nejprve učebnici s. 54 a 55)

online výuka:

úterý MA - připrav si učebnici a hotový autobus ze s. 26 - probereme řešení, společně zopakujeme násobilku a snad si stihneme zahrát  hru. V učebnici  na s. 29, s. 33 a 39 je hra s digitálními číslicemi - to si předem připravit můžeš. Budeme to pak psát společně na sdílenou tabuli.  Budeš potřebovat si před online hodinou otevřít dvě sdílené tabule - odkazy budou na etřídě.

středa ČJ - s. 73/3 a 74/4, 5, 6 + hra Země, město - nedělejte nic z toho, prosím, napřed! Potřebuješ penál, papír a učebnici ČJ.

_________________________________________________________

nepovinný úkol:

názvy osob, zvířat, věcí, dějů...

obojživelníci PL

Otík+PL

kreslení na kamínky

panáček z větviček

obojživelníci

osmisměrka zvířata u vody

počítání PL

prezentace

_________________________________________________________