zadání práce od 30.3. - 3.4. 2020

předmět

učivo

Čj

Úkoly jsou zadávány prostřednictvím aplikace Google Classroom. Pro přihlášení kontaktujte paní učitelku Sukovou na h.sukova@zspetriny.cz.

Aj

Úkoly jsou zadávány prostřednictvím aplikace Google Classroom. Pro přihlášení kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz

Skupina p.uč. Pilařové

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com . Pro přihlášení kontaktujte e.pilarova@zspetriny.cz

Cj

RJ Šaginjanová-  Doporučuji přihlásit se na https://www.duolingo.com/learn

napsat do sešitu str. 101 cv.3.3 a str. 100 cv. 3.1

Odpovědi pošlete na  g.saginjanova@zspetriny.cz  zpět, v případě, že nemůžete scanovat, tak stačí fotka ( čitelná).

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

NJ - Richter - práci na tento týden máte na disku

https://drive.google.com/drive/folders/1Q2p91hW1KLqXLKRFHQ1_mFrxBOIc7YZt . Poslechněte si text a vyplněný pracovní list mi zašlete na j.richter@zspetriny.cz .

Stále čekám na práci z minulého týdne !

FJ - cvičebnice str.23- celá.

D

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte. Pro přístup d.kavkova@zspetriny.cz.

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Z

V tomto týdnu si dostudujte kapitolu vztahující se k jaderné energii.

Ch

Pro nepřihlášené- vypracovat pracovní list- Úvod do organické chemie(viz příloha) ,nejste-li připojeni možno i přečíst učebnici str.33-34 a udělat výpisky do sešitu