MOŽNOST SPONZORINGU

Vážení rodiče, partneři, návštěvníci školního webu,

pokud Vás naše školní aktivity zaujaly a rádi byste nám poskytli finanční či materiální pomoc na jejich zajištění, můžete se inspirovat níže uvedenými potřebami školy

• příspěvek na výtvarný materiál ( čtvrtky všech formátů, rámy, paspartování obrazů, papíry, barvy,  keramická hlína, glazury aj.)

• poskytnutí finanční částky či zajištění kopírovacího materiálu ( papír, toner )

• finanční příspěvek na úhradu dopravy žáků na školy v přírodě, plavání, zážitkové  kurzy,   lyžařské výcviky

• finanční příspěvek na materiální vybavení školy ( žákovské počítače, interaktivnípomůcky,   knihy, naučné DVD, slovníky, výukové programy, malířské   stojany, hry  do školní družiny,   sportovní potřeby,  … )

• finanční příspěvek na realizaci školních akcí ( dílny pro rodiče a děti, Zahradní