Holandsko

Od úterka 17. listopadu byli žáci a rodiče naší školy na zájezdu v Holandsku. Po středečním příjezdu do Amsterdamu si prohlédli město, projeli se lodí po kanálech ve městě a odpoledne ještě Rijsksmuzeum. Ve čvttek byla prohlídka Muzea Van Gogha, návštěva sýrové farmy Simonehoeve s ukázkou výroby sýrů Edam a dřeváků. Viděli i skanzen větrných mlýnů Zansee Schans. V pátek Odjeli do Naardenu, kde navštívili muzeum J.A.Komenského, načež odjeli do Oterla, kde shlédli muzeum Kröller Müller s nádhernými objekty v přírodě.

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky