ANGLIČTINA SKOOL

Dovolujeme si vám nabídnout náš program výuky angličtiny 2x60 minut týdně.
I přesto, že jsme ambiciózní a připravujeme děti na mezinárodní Cambridge zkoušky, angličtinu učíme přes konverzace, hry a projekty, takže děti si ani nevšimnou, že je to nějaká příprava. Podařilo se nám vytvořit unikátní prostředí, kam děti rády chodí. Unikátnost našich kurzů spočívá v tom, že naše absolventy nerozeznáte od rodilých mluvčích. Umíme děti motivovat tak, aby je angličtina nejen bavila ve škole, ale také aby jí věnovaly hodně času i po škole: učastní se akcí v angličtině, projektů, organizací (EYP), začínají koukat na filmy a číst knihy v angličtině. Výuku vždy zabezpečují rodilí mluvčí.

Výuka bude zahrnovat hry, projekty a metodu CLIL. Učení je založeno na předpokladu, že cizí jazyky se lépe učí na základě reálného zážitku, který je zprostředkován prostřednictvím cizího jazyka, a ne pouhým zaměřením na jazyk samotný. Program bude navíc pestrý na angličtinu v pohybu, písničky, divadelní představení a art and craft pro menší děti. Starší děti učíme debatovat, rozvíjíme u nich kritické myšlení, schopnosti řešit problémy, komunikační dovednosti a kreativní myšlení v anglickém jazyce.

ROZVRH HODIN  A REGISTRACE https://skoool.cz/in-schools/rozvrh-zs-petriny-sever/
CENA KROUŽKU https://skoool.cz/in-schools/ceny-v-zs-petriny-sever/

S pozdravem Mgr. Diana Jarmolovič

sKoooL jazyková škola