ŠACHY

Kroužek je určen všem - od prvňáčků až po ty nejstarší. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně, aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.
K průběhu kroužků také patří příležitostné turnaje.

Kroužek probíhá přímo na Vaší škole, délka jedné hodiny je 45 minut. Na kroužek dítě dochází na základě dohody s rodiči – buď samo nebo jej lektor vyzvedne od doprovodu nebo z družiny a po skončení hodiny jej opět odvede.

CENA KROUŽKU: 1200,- Kč na pololetí
TERMÍN KONÁNÍ: pondělí 14:00 - 14:45