zadání práce od 16. – 20.3. 2020

předmět

učivo

Ma

Úkoly jsou zadávány denně prostřednictvím aplikace Google Classroom, přístupový kód ig2glae.

Čj

Úkoly jsou zadávány denně prostřednictvím aplikace Google Classroom

Aj

skupina p.uč.Pilařové

A/samostudium - slovesa s infinitivem nebo -ing

učebnice str. 45/cv.4 -tabulku doplnit a přepsat do školního sešitu

str.45/cv. 5 - řešení poslat p.uč. na e.pilarova@zspetriny.cz do 20.3.2020  !!!!

pracovní sešit str. 34/cv.4,str. 35/cv. 5,6

B/ storywriting

napište příběh začínající následující větou

It was a cold,dark night and there was a strong wind blowing, when…

rozsah příběhu  120-140 slov

pošlete,prosím,na e.pilarova@gmail.com do 20.3.2020

neváhejte doplnit obrázkem :))

Good luck !!

Gayane Šaginjanová-

storywriting

We have read about King Arthur and I will ask you to write  about another legendary hero or heroine.

Use the text and questions on page 52.

Send me an email g.saginjanova@zspetriny.cz

CJ

FJ- učebnice str.37/10 Quelle est ta journée au quotidien?- napiš 20vět (využij i  záporu), pracuj se str.36-44. Vypracování zaslat na mail( h.hinterholzinger@zspetriny.cz) do 22.3.

NJ Kejhar - Kurz probíhá na Google Classroom, kód: p3w3563

Aplikace je ke stažení na mobilní telefony.

Nj (Lisoň) - vypracovat všechny chybějící cvičení 7.lekce v PS, naučit se slovní zásobu 8. lekce

D

Práce zadána v google classroom. Pokud nemáte heslo, kontaktuje d.kavkova@zspetriny.cz .V tomto týdnu nás čeká v pondělí online opakovací test na téma Anglie - občanská válka a vznik USA. K samostudiu jsou zde materiály k tématu Marie Terezie a Josef II i s namluveným komentářem.

Z

Práce bude zadána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Paralelní a sériové zapojení – načíst učebnici, zhlédnout video

Uč. Str. 118 až 124

ohmův zákon uč str. 137 – 142 načíst učebnici, zhlédnout video a do sešitu spočítat příklady

všechny příklady se pokuste vyřešit do sešitu z následujícího odkazu

Ch

přečíst učebnici str.51- halogeny a str.54- křemík + udělejte výpisky do sešitu

PROBÍHÁ FORMOU CLASSROOM p.blazka@zspetriny.cz

Op

téma: Základní emoce

Ze seznamu základních emocí (viz níže uvedený odkaz) si vyberte

20 emocí a popište alespoň 3 větami situaci, kdy jste naposledy vybranou emoci prožili, případně kdy ji obvykle prožíváte. Práci mi prosím pošlete na mail m.krivackova@zspetriny.cz do 20.3.

Vz, Fg

Práce zadána přes classroom. Výchova ke zdraví: Namluvit 1-2 minuty zvukový záznam jaká režimová opatření používám, abych si udržel za dané situace plné zdraví. Zdraví jako stav úplně duševní, fyzické a sociální pohody. Finanční gramotnost: classroom bude během tohoto týdne založena.

Hv

Vypracovat referát na téma vznik skupiny Beatles, poslech písní

Vv

Koláż na téma Virus,já a společnost.Lavírovaná kresba tuší doplněná koláží.Formát A4 nebo A3.