zadání práce od 16. – 20.3. 2020

zde je osnova inzerátu, min počet slov jednoho inzerátu 70,max 90

Part-time job advert

Headline

• who you are looking for / personality, abilities, age ../

• duties

• working hours

• wage

• some special information

• how to apply for the job / CV, photo, application form.../

• contact

• a suitable picture or photo is welcome!

Good luck !!!

Gayane šaginjanová-  DÚ od 16.-20.3

slov.4 A,B

prac.sešit str. 35 cv. 6

str. 36 cv 1,3

CJ

Fj: učebnice str.25 Un diner au restaurant, vypracovat cv.25/2, zaslat na mail(h.hinterholzinger@zspetriny.cz) do 22.3.

Nj ( Richter) : naučit slovní zásobu 6. lekce, PS str. 49/10,12, 50/13, k opakování můžete použít např. https://www.jazyky-online.info/nemcina/testy.php

RJ   UČ str. 97 cv. 1.1  naučit slovní zásobu

Nj (Lisoň) : PS - vypracovat všechny cvičení 4. lekce, naučit slovní zásobu 5. lekce

D

Práce zadána na google classroom. Pokud nemáte heslo, kontaktujte d.kavkova@zspetriny.cz. Do pondělního rána odevzdání myšlenkové mapy ke druhé světové válce. V pondělí 16.3. online test 2. světová válka. Na tento týden samostudium českých dějin za druhé světové války, materiály v classroom. Čtvrtek odevzdání myšlenkové mapy k tématu české dějiny za druhé světové války.

Z

Práce bude zadána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Prostudovat kapitoly 8.6 - 8.8 Jaderná energie

Ch

Přečíst učebnici str.14-15-Průmyslové využití elektrolýzy a str.16-17-Chemické reakce jako zdroj elektrické energie + vypracovat otázky z pracovního listu- elektrolýza (viz příloha pod tabulkou)

Ov

Práce zadána v classroom. nemáte-li heslo pro vstup, kontaktuje d.kavkova@zspetriny.cz.

Vv

Volnou technikou zpracované současné téma "Cesta nákazy a strachu"Formát A3.Může to být komiks,koláź,kresba či malba temperou nebo akrylem.

Hv

Vypracovat referát na téma František Kmoch.