zadání práce od 16. – 20.3. 2020

zde je osnova inzerátu, min počet slov jednoho inzerátu 70,max 90

Part-time job advert

Headline

• who you are looking for / personality, abilities, age ../

• duties

• working hours

• wage

• some special information

• how to apply for the job / CV, photo, application form.../

• contact

• a suitable picture or photo is welcome!

Good luck !!!

Gayane šaginjanová-  DÚ od 16.-20.3

slov.4 A,B

prac.sešit str. 35 cv. 6

str. 36 cv 1,3

CJ

Fj: učebnice str.25 Un diner au restaurant, vypracovat cv.25/2, zaslat na mail(h.hinterholzinger@zspetriny.cz) do 22.3.

Nj ( Richter) : naučit slovní zásobu 6. lekce, PS str. 49/10,12, 50/13, k opakování můžete použít např. https://www.jazyky-online.info/nemcina/testy.php

RJ   UČ str. 97 cv. 1.1  naučit slovní zásobu

Nj (Lisoň) : PS - vypracovat všechny cvičení 4. lekce, naučit slovní zásobu 5. lekce

D

Práce zadána na google classroom. Pokud nemáte heslo, kontaktujte d.kavkova@zspetriny.cz. Do pondělního rána odevzdání myšlenkové mapy ke druhé světové válce. V pondělí 16.3. online test 2. světová válka. Na tento týden samostudium českých dějin za druhé světové války, materiály v classroom. Čtvrtek odevzdání myšlenkové mapy k tématu české dějiny za druhé světové války.

Z

Práce bude zadána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Prostudovat kapitoly 8.6 - 8.8 Jaderná energie

Ch

Přečíst učebnici str.14-15-Průmyslové využití elektrolýzy a str.16-17-Chemické reakce jako zdroj elektrické energie + vypracovat otázky z pracovního listu- elektrolýza (viz příloha pod tabulkou)

Ov

Práce zadána v classroom. nemáte-li heslo pro vstup, kontaktuje d.kavkova@zspetriny.cz.

Vv

Volnou technikou zpracované současné téma "Cesta nákazy a strachu"Formát A3.Může to být komiks,koláź,kresba či malba temperou nebo akrylem.

Hv

Vypracovat referát na téma František Kmoch.

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky