zadání práce od 18. do 22.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Dokončení slabikáře, vlastní knížky, pracovní listy v mailu s procvičením čtení Di, ti, ni/ dě, tě ně a rozšiřující čtení pro čtenáře. Písanka č. 3 s. 1, 5, 6, 7 a 11 (listy mezi tím jsou jen dobrovolné)

Část dětí dokončuje pracovní sešit, pro ostatní pracovní listy v mailu

Prv

Hodiny - výroba modelu hodin podle návodu v mailu, pro nadšence zkoumání slunečních hodin. Základní určování (čtvrt, půl hodiny atd…) Pokud nejde, je znovu čas ve druhé třídě.

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky