zadání práce od 20. - 24.4. 2020

ČJ

Slabikář s. 59-69, čtení z vlastních knížek a čtenářské listy z mailu. Písanka do str. 18

MA

Pracovní sešit s. 101, 102, 103(celé), pro nadšence pracovní listy a kartičky z mailu

PRV

Pracovní sešit 56-59 a deník objevů - Jak se změnil tvůj strom?? pro nadšence přílohy a videa v mailu.

POZNÁMKY

V tuto chvíli vidíte, že  děti možná pracují výrazně jiným tempem a s jiným zaujetím než jiné….Někoho více baví matematika, někdo spíš raději staví z proutků a bláta a pozoruje mravence. Někdo už přečetl vše, čte i pozpátku  i popisky na konzervách, když mu je včas neseberete…. a někdo z pohledu na knihu zvrací. V 1.B by to tak bylo také. Je to normální. Neváhejte telefonovat a psát, když vás to znejišťuje nebo potřebujete víc/míň práce... Čekejte hodnotící list, abych měla  zpětnou vazbu. Děkuji za úsilí vás všech. L.

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky