zadání práce od 25. - 29.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Čtení - čtení z vlastních knížek, čtenářské listy v mailu. (bě, pě, vě, mě) Psaní - písanka s. 12-15

M

Revize úloh v sešitu číslo 2, předání a seznámení se sešitem č. 3 (úlohy na str. 5, 8 a 9

Prv

Pracovní sešit s. 62 a 63, nácvik čtení hodin + pracovní listy v mailu

poznámka

Prosím všechny rodiče, aby nepostupovali v sešitu matematiky napřed oproti mému zadání. Děkuji :)

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky