zadání práce od 30.3. - 3.4. 2020

ČJ

Telefon dědečkovi nebo babičce, slabikář do str. 40, čtenářské listy, písanka do str. 7

MA

pracovní sešit do strany 100, Kristýnčin videoautobus, více v mailu

PRV

Jarní změny v přírodě - setí, pozorování, zápis do deníku

POZNÁMKY

Zahraj si na novináře a udělej rozhovor s dědou nebo babičkou. Zkus to zaznamenat (zapsat, nahrát, nakreslit…) Zeptej se, jakou měli školu, co je při vyučování bavilo nejvíc, jak se do školy dostávali, co měli k svačině, co neměli rádi, jak vypadal pan učitel/paní učitelka..