zadání práce od 30.3. - 3.4. 2020

předmět

učivo

Čj

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte h.sukova@zspetriny.cz.

M

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz.

Aj

G.Šaginjanová

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com . Pro přístup kontaktujte g.saginjanova@zspetriny.cz

Skupina p.uč. Pilařové

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com . Pro přístup kontaktujte e.pilarova@zspetriny.cz

Cj

G.Šaginjanová

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com . Pro přístup kontaktujte  g.saginjanova@zspetriny.cz

NJ Lisoň

práce je průběžně zadávána na  classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte m.lison@zspetriny.cz

FJ- práce je průběžně zadávána na classroom.google.com. Pro přístup kontaktujte h.hinterholzinger@zspetriny.cz

D

Práce je průběžně zadávána prostřednictvím google classroom. Pro přístup kontaktujte. pro přístup d.kavkova@zspetriny.cz.

Práce je průběžně zadávána na classroom.google.com v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz.

Z

Ch

pro nepřihlášené- výpisky z učebnice str.58-59- alkalické kovy a kovy alkalických zemin