zadání práce od 4. - 7.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Práce zadávána průběžně v Google Classroom. Pro informace a přístup kontaktujte h.sukova@zspetriny.cz.

Téma: Procenta

• Procenta - jednoduché úrokování

• Procenta - promile

Dobrovolné Dú:

Budou zadány vždy v pondělí ve složce 7 DDú na níže uvedených odkazech (google drive). Zde bude uveden jeden soubor, kde budou vysvětleny podmínky pro odevzdání DDú. Téma DDú bude ze “staršího” učiva, mohou vypracovat i ti, kteří mají zpoždění v probíraném učivu!

Nahrávání hodin pokračuje na:

nebo

Dotazy, připomínky apod. na:

h.kadlecova@zspetriny.cz

Aj

Pilařová - práce zadávána průběžně  na google classroom , pro heslo a informace kontaktujte e.pilarova@zspetriny.cz

G.Šaginjanová

práce zadávána přes Google Classroom. Kontakt: g.saginjanova@zspetriny.cz

Cj

Kejhar Nj - Google Classroom: 62ybhw6

Pilařová RJ  - práce zadávána průběžně  na google classroom , pro heslo a informace kontaktujte e.pilarova@zspetriny.cz

Píclová FJ- práce průběžně zadávána na google classroom. Kontakt:h.hinterholzinger@zspetriny.cz

D

Téma: husitské války, učebnice s. 104-108. Otázky zadané na Google Classroom: hvt2ewa

Práce je průběžně zadávána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Téma: Listnaté stromy a keře, krytosemenné rostliny- přečtěte si učebnici str.85-87 a  2 prezentace(viz příloha) a učte se je poznávat( opět nejlépe i venku). Pokud narazíte na nějaký pojem, kterému nerozumíte, dejte vědět.

Z

Google Classroom: 6hleuxn