zadání práce od 4. - 7.5. 2020

předmět

učivo

Čj

Téma: psaní čárek v souvětí: přečtěte si výklad v učebnici s.128-129. Pak si přečtěte ,,tahák” ve vašich mailech a následně si doplňte čárky 129/2a,b.

Procvičte si učivo minulého týdne  učebnice 127/8 a,b.

Tentokrát mně nic neposílejte. (kromě starších neposlaných cvičení)

M

Práce zadávána průběžně v Google Classroom. Pro informace a přístup kontaktujte j.ugorny@zspetriny.cz .

Aj

Michaela Křiváčková - práce zadávána přes Google Classroom. Tamtéž odkaz na online setkání. m.krivackova@zspetriny.cz

Hedvika Píclová - práce zadávána přes Google Classroom.

Cj

Kejhar NJ - Google Classroom: p3w3563

FJ- práce zadávána přes G-Classroom.

RJ G.Šaginjanová

práce zadávána přes Google Classroom. Kontakt: g.saginjanova@zspetriny.cz

Výuka stále pokračuje na https://classroom.google.com

Práce je průběžně zadávána na google classroom v kurzu Zeměpis - přírodopis - chemie. Pokud nemáte heslo nebo nevíte jak se přihlásit, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz