zadání práce od 8. - 12.6. 2020

předmět

učivo

Čj

Výuka probíhá v Classroom. Procvičování souvětí souřadných.

Výuka probíhá v Classroom. Úvod do pravděpodobnosti.

Aj

G. Šaginjanová - Práce je průběžně zadávána na Google classroom

Téma - Kids/ Everyday English  uč. str. 62-63

Eva Pilařová - práce zadávána průběžně na Google classroom

Unit 6 / if clauses

Cj

Kejhar G-Classroom: p3w3563 -

RJ G.Šaginjanová - Práce je průběžně zadávána na G- Classroom

Téma - Psaní / Slovesa

FJ - práce zadávána přes Google Classroom.

Téma: Revision 5-7 lekce

D

Práce průběžně zadávána v Google classroom. V případě obtíží kontaktujte d.kavkova@zspetriny.cz. Opakování témat distanční výuky formou tvorby myšlenkové mapy.

Z

Práce je průběžně zadávána na Google classroom v kurzu Zeměpis, přírodopis, chemie. Pokud něco nejde, kontaktujte p.blazka@zspetriny.cz

Ch

Téma: Hydroxidy- přečtěte si učebnici str.68-69 a pracovní list Hydroxidy (viz příloha) a pokuste se vypracovat úkoly z tohoto listu