zadání práce od 9. – 13.3. 2020

Úkoly budou každý den připraveny na druhý den na našich třídních stránkách v sekci Materiály a soubory.

ANGLIČTINA - Vyberte si jakoukoliv zajímavost o Londýně. Připravte si o ní 10 anglických vět, které budete prezentovat ostatním. Můžete přidat ilustraci. Keep it simple :-)
Dita Dorčáková

(Mgr. Hedvika Píclová): Opakování Unit 5: There is/ There are, Map reading and directions str.36. V pracovním sešitě dodělat str.46, str.90 a 91/2,3. Slovní zásoba celá Unit 5.

Eva Pilařová
- vypsat do slovníčku slovíčka Unit 5 - pracovní sešit str.96

pracovní sešit str. 90/ cv. 2, str. 91/ cv. 2,3

Adam Kejhar
Pracovní sešit str. 39 + str. 90
zkontrolovat slovníček - slovíčka za lekci 4

Základní škola Petřiny-sever hledá spolehlivou paní účetní a ekonoma školy. Nástup od 1.7. 2021. Znalost účetnictví škol - příspěvkových organizací je vítáno.
Nabízíme příjemné přátelské zázemí a pomoc v začátcích.
Kontakt: j.kindlova@zspetriny.cz, 728819174
Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky