Jaké je to u nás

Naší filozofií je snaha o naplnění motta vzdělávacího plánu ŠD

"družina, je klidný přístav vzájemného porozumění, pohody a odpočinku."

Důležité je pro nás, aby si děti vytvořily mezi sebou pěkné kamarádské vztahy, aby se učily vzájemné toleranci a chápaly -  zároveň respektovaly odlišnosti druhých. Toto vše se snažíme společně naplňovat při různých zájmových aktivitách, ať již výtvarných, pracovních , hudebních, sportovních a mnohých dalších. Naše snaha je naučit děti aktivně plánovat  a smysluplně využívat volný čas.
Každý měsíc plánujeme různé akce pro zpestření odpolední ve školní družině. Samozřejmě s ohledem na zájem dětí. Akcí bývá nespočet, například jsme společně již opakovaně navštívili mýdlárnu v Chrustenicích, Technické muzeum, DDM, Mirákulum, keramickou dílnu. U nás v družině jsme přivítali herce p. Tesaře se svým programem "Jak se dělá herectví", kouzelníka společně s mikulášem a čertem....V podzimních a zímních měsících i na přání rodičů navštěvujeme solnou jeskyni, což rodiče oceňují hlavně pro zvyšování imunity jejich dětí.
O  spokojenosti dětí a rodičů vypovídá malý počet odhlášených, ale hlavně velký zájem o přihlášení dětí do družiny na další školní roky, kdy se počet odd. bude zvyšovat.

Vážení rodiče,
do 14: 00 hod. jsou děti ze školní družiny vždy ve svých třídách (dle rozdělení dětí v ŠD). Toto platí i když jsou jejich vychovatelé nepřítomni.
Od 14: 00 hod. jsou děti za příznivého počasí venku, případně dále
ve svých třídách. Sledujte, prosím, kolíček na dveřích školy.
Při jakékoliv nejasnosti se informujte na recepci školy.

ROZDĚLENÍ DĚTÍ V ŠD 2021/22

1. odd. Jiřina Štichová - 3. B  2. patro v budově ŠD
2. odd. Ivana Korbařová - 1. C  2. patro v budově ŠD
3. odd. Markéta Jeřábková - 1. B  1. patro v budově ŠD
4. odd. Lucie Novotná - 1. A  přízemí, č. učebny 101 v budově školy
5. odd. Helena Rauchová - 2. B 1. patro, č. učebny 203 v budově školy
6. odd. Viktor Novák - 3. C + 5. B  1. patro, č. učebny 206 v budově školy
7. odd. Jana Wurmová - 2. A  1. patro, č. učebny 202 v budově školy
8. odd. Eva Chlumská - 4. A, B, C  přízemí, č. učebny 105
                                                                              v budově školy

9. odd. Katka Lakomá - 3. A + 4. A přízemí, č. učebny 106
                                                                               v budově školy

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky