Jméno:
Heslo:

Obnova ovocného sadu

V týdnu od 22.11. do 25.11. proběhlo na naší školní zahradě v rámci projektu KROK ZE ŠKOLY DO PŘÍRODY sázení stromů a keřů. Díky odborníkům paní Hoffmannové, panu Štindlovi a panu Kejhovi jsme se dozvěděli vše, co k sázení patří, pomohli nám s organizací prací a aktivně se samotným sázením. S citem zahradníků nás zasvětili do světa života stromů. Patří jim naše velké poděkování za čas, který nám a naší zahradě věnovali. Obnovy ovocného sadu a lesa se zúčastnili všichni žáci školy. Ti nejmenší strom sázeli společně, uschovali pod strom tajnou zprávu nebo poklad. Sázení doprovodili rituálem nebo jiným tajemnem. Některé třídy zakomponovaly sázení třídního stromu do celodenního projektu věnovanému ochraně životního prostředí. O tom, jak si práci děti na zahradě užily, vypráví fotodokumentace. Strom je jeden ze symbolů přírody, síly a dlouhověkosti. Děti budou dlouho vzpomínat na tyto chvíle a věříme, že budou mít ke stromu i hlubší vztah, budou si ho vážit, možná ho budou chtít i občas obejmout nebo si s ním budou chtít popovídat...

Sad je vysazen.

NÁSTĚNKA

KOMU ŘÍCT O ŠIKANĚ, ABYCH NEŽALOVAL?

Internetová schránka důvěry.

GDPR - INF. MEMORANDUM

Zásady zpracování osobních údajů, kterými se škola řídí.

HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE NA VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

škola nabízí pracovní příležitosti pro pedagogy, asistenty a volnou pozici správce hřiště

YOUTUBE KANÁL

Videa ze školních akcí a krátké filmy vytvořené v rámci výuky  i zájmových kroužků můžete nově sledovat na školním kanálů na Youtube.

MÁME FACEBOOK

Dění ve škole sledujte i na Facebooku.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVY

V zájmu zvýšení bezpečnosti žáků ve školní budově je nutno návštěvu předem ohlásit (mailem, telefonicky).
Návštěvy, prosím, hlaste tomu, s kým se potřebujete setkat.
Neohlášené návštěvy nebudou vpuštěny do budovy.
Děkujeme za pochopení.

ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v novém prostředí elektronické žákovské knížky, kterou zavádíme od 4. do 9. tříd.

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy