Primární prevence patologických jevů

• Koordinátorkou primární prevence pro 1. stupeň je na naší škole Kristýna Karešová k.karesova@zspetriny.cz
  • Koordinátorkou primární prevence pro 2. stupeň je na naší škole Miroslava Klosová m.klosova@zspetriny.cz
  • Pro žáky připravují ve spolupráci s ostatními kolegy minimální preventivní program, který se snažíme v plném rozsahu podle možností realizovat.
  • Připravujeme vlastní preventivní aktivity a zároveň spolupracujeme s jinými organizacemi a odborníky, kteří se touto problematikou zabývají.

Rizikové jevy souvisejíci se závislostí na internetu a soc. sítích

Novým trendem se staly informační a počítačové technologie, které jsou dnes běžně dostupné i žákům na 1. stupni. S tím souvisí nové rizikové jevy, které bychom vám ve stručnosti chtěli představit.

Komu říct o šikaně, abych nežaloval

Nenech to být - www.nntb.cz