naše 1. závody v boulderu

Letošní podzim se vybraní žáci poprvé zúčastnili závodů v boulderingu. Jedná se o druh lezení provozovaný bez lana na malých skalních blocích a nebo v našem případě na umělé stěně. Lezli jsme celkově šest různě těžkých cest. Cílem bylo tzv. "topovat" dostat se na cílový chyt s pomocí předem určených chytů. Věřím, že někteří postoupí do dalšího kola!

Lucka "topuje"

magnesium =)

Šimon "topuje"

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky