AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

BIBLIOBUS NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ

BIBLIOBUS NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚV pondělí 17. 2. od 14 do 16:00  hodin můžete opět navštívit na školní zahradě pojízdnou knihovnu Městské knihovny v Praze. Knihy zde můžete půjčit i vrátit, můžete se jen přijít podívat.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ18. února od 9 do 16 hodin proběhne Den otevřených dveří pro zájemce o přijetí do prvních tříd. Informační schůzka se uskuteční v 9:00 a v 10:30 ve třídě školní družiny u recepce. Závěrečné setkání s vedením školy proběhne od 15:00 ve školní knihovně.

Den otevřených dveří pro zájemce o talentové zkoušky do výtvarně zaměřených tříd proběhne ve středu 4. března od 9 do 17 hodin. Účastníci mohou nahlédnout do hodin výtvarné výchovy a do hodin, v nichž se děti připravují ke  zkouškám na SŠ. Setkání s vedením školy se uskuteční v 10:00 a v 15:00 ve školní knihovně.

POZVÁNÍ NA SETKÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮ

POZVÁNÍ NA SETKÁNÍ PŘEDŠKOLÁKŮSrdečně zveme předškoláky a jejich rodiče na hravá odpoledne.
Na jednotlivě připravené čtvrteční programy není nutná rezervace.

NABÍDKA KROUŽKŮ

Vybírejte z široké nabídky volnočasových aktivit, probíhajících v prostorách školy - kroužky výtvarné, sportovní, hudební technické i přírodovědné, pořádané jak školou, tak ověřenými provozovateli.
Aktuální nabídka kroužků - včetně termínů, cen i kontaktů.

JARNÍ PRÁZDNINY - PROVOZ DRUŽINY

V době jarních prázdnin (24. 2. – 28. 2. 2020) bude školní družina v provozu od 7: 00 do 17: 00 hod., pokud se přihlásí minimálně 12 zájemců. V případě, že potřebujete, aby Vaše dítě v tyto dny navštěvovalo školní družinu, vyplňte závaznou přihlášku do pátku 14. 2. Potom už nebude možné dítě přihlásit.
Školní jídelna nebude v provozu.

Přihláška do ŠD

Jméno dítěte:
Třída:
Pondělí - příchod/odchod:
Úterý - příchod/odchod:
Středa - příchod/odchod:
Čtvrtek - příchod/odchod:
Pátek - příchod/odchod:
Kontaktní telefon zák. zástupce:
Email zákonného zástupce:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:

PRÁCE ŽÁKŮ Z ANIMOVANÉ TVORBY

Na školním kanále Youtube můžete sledovat práce žáků devátých tříd z povinně volitelného předmětu Filmová tvorba a také práce žáků v kroužku Filmová animace. Každé video je originál.
Youtube kanál.