AKTUÁLNĚ ZE ŠKOLY

VLČÍ MÁKY PRO PAMĚŤ NÁRODA

VLČÍ MÁKY PRO PAMĚŤ NÁRODADo 3. 12.  ve škole  probíhá sbírka na podporu Paměti národa. Vždy o velké přestávce se u recepce prodávají brože ve tvaru vlčího máku. Výtěžek ze sbírky se mimo jiné použije při sbírání a uchovávání  opravdových příběhů pamětníků doby nesvobody. Máte-li rádi opravdové příběhy, brože nebo třeba vlčí máky, budeme rádi, když přijdete.

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU U ZUŠ

Milí sousedé z Petřin a okolí, zveme vás v neděli 28.11. v 16h spolu s panem ředitelem Jiřím Hruškou na komorní, sousedské rozsvícení vánočního stromu v areálu ZUŠ Petřiny - ZUŠ Nad Alejí, Praha 6 (Nad Alejí 1879). Pojďme za poslechu koled zahájit čas adventní. Vzhledem k epidemiologické situaci prosíme o dodržení všech platných opatření, rozestupů a použití ochrany dýchacích cest. Děkujeme a moc se na vás těšíme. Marie Kubíková a ZUŠ Petřiny.
Ostatní rozsvícení stromů na Praze 6 se bude řídit rovněž dle platných opatření, brzy zveřejníme na oficiálním profilu Prahy 6.

PODZIMNÍ KONZULTACE - 22.11 - 30.11.

18.11. 2021
Vážení rodiče,
srdečně Vás zveme na podzimní konzultace věnované prospěchu
a chování Vašich dětí. V přiložené tabulce najdete spojení na učitele.
S pozdravem a přáním ve zdraví prožitých podzimních i blížících se adventních dnů

Mgr. Jana Kindlová

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky