BRICKS 4 KIDZ - LEGO KROUŽEK

Juniorská robotika  Bricks 4 Kidz® (Junior Robotics) - úterý od 14.00 - 15.00 h

V kurzu Bricks 4 Kidz®  - Juniorská robotika používáme tablety s programem LEGO® WeDo 2.0® a stavíme z našich projektových stavebnic sestavených z kostek LEGO®.  Program kurzu je navržen tak, aby dětem názorně představil robotiku a naučil je základní principy programování. Děti se spolu s námi naučí vytvořit programy s použitím softwaru LEGO® WeDo 2.0® pro ovládání našich modelů Bricks 4 Kidz®, které si samy postaví! Každou hodinu stavíme jiný model a přijímáme nové výzvy. Děti pracuji ve dvojicích v malém počtu, max. 10 dětí.  Kroužek se koná při minimálním počtu 5 dětí. Pro děti 3. - 5. tříd.

2800 Kč/pololetí
Začátek: 5.10, konec 18.1.
Každé úterý od 14.00h do 15.00h

Přihlašování na www.bricks4kidz.cz/praha6, rozvrh, aktuální kurzy

Škola nabízí pracovní příležitosti pro asistenty pedagoga.

Vážení rodiče, nabízíme Vám manuál pro snadnou orientaci v prostředí elektronické žákovské knížky